Series
Ratings
45
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
BloodlineRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0