Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
HereRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5