Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0