Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0