Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
FracturedRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 0.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BabelRated ★ 4.5