Series
Ratings
36
From Five To NineRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0