Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Nipple War3Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- YumRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
DownRated ★ 3.0- EunseoRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5