Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0