Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
TruthRated ★ 2.5
AllegiantRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
The Replacement KillersRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.0
The Taste of TeaRated ★ 3.0
The 13th WarriorRated ★ 2.0