Titles you rated
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0