Titles you rated
Radio StarRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.5
Japan SinksRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.5