Movies
Ratings
168
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5