Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
2012Rated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0