Movies
Ratings
547
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0