Movies
Ratings
823
Good NewsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5