Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0