Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
BigRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
IRISRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0