Series
Ratings
349
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5