Movies
Ratings
912
ArrivalRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
ElleRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 2.0
Before I WakeRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5