Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0