Movies
Ratings
444
King ArthurRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5