Movies
Ratings
111
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0