Movies
Ratings
241
The RoundupRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 2.0
BloodshotRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
Because I Love YouRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0