Series
Ratings
246
BloodhoundsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Make a WishRated ★ 3.0
Kim Soo RoRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 1.5
My Love By My SideRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The Thorn BirdsRated ★ 2.0- DreamRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 4.0