Movies
Ratings
24
AladdinRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0