Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0