Movies
Ratings
453
KOKUHORated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Cutie HoneyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0