Movies
Ratings
992
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Lake PlacidRated ★ 3.0
Flight of the PhoenixRated ★ 4.5
The Accidental SpyRated ★ 2.5
EragonRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 2.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 2.5
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 2.5
Shin GodzillaRated ★ 1.5
Superman IIRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5