Movies
Ratings
192
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.0