Titles you rated
Join My TableRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
SignRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0