Movies
Ratings
104
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.0