Titles you rated
DorohedoroRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5