Titles you rated
The InvasionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Child 44Rated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5