Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0