Movies
Ratings
486
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
MunchausenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
Little MonstersRated ★ 2.5
Late NightRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5