Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Polite SocietyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
The Bad Guys: A Very Bad HolidayRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Orion and the DarkRated ★ 3.5
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Black Clover: Sword of the Wizard KingRated ★ 2.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 1.0
RenfieldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5