Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0