Movies
Ratings
534
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 2.5