Titles you rated
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0
MagicRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0