Movies
Ratings
201 Extreme JobRated ★ 4.5 Extreme JobRated ★ 4.5
 Bruce AlmightyRated ★ 4.5 Bruce AlmightyRated ★ 4.5
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
 Like Father, Like SonRated ★ 4.0 Like Father, Like SonRated ★ 4.0
 The PrestigeRated ★ 4.5 The PrestigeRated ★ 4.5
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Deja VuRated ★ 4.0 Deja VuRated ★ 4.0
 PredestinationRated ★ 4.0 PredestinationRated ★ 4.0
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 TomorrowlandRated ★ 4.5 TomorrowlandRated ★ 4.5
 SerendipityRated ★ 4.5 SerendipityRated ★ 4.5
 Fabricated CityRated ★ 4.0 Fabricated CityRated ★ 4.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
 Our Little SisterRated ★ 4.0 Our Little SisterRated ★ 4.0
 Midnight DinerRated ★ 3.5 Midnight DinerRated ★ 3.5
 My Rainy DaysRated ★ 3.5 My Rainy DaysRated ★ 3.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.5 The Beauty InsideRated ★ 4.5
 The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0 The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0