Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0