Series
Ratings
254
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 5.0
Captivating the KingRated ★ 3.0- Assistant Manager Park's Private LifeRated ★ 2.0
- On the Way to the GynecologistRated ★ 4.0
- Not PlayedRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 0.5
Your HonorRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 1.0- Miss Night and DayRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 5.0- Count of MyeongdongRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0