Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
BloodRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
SpyRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 5.0