Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GhostRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0