Movies
Ratings
26
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0