Movies
Ratings
236
UnlockedRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5
Our FatherRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
TwicelandRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
I Am Vanessa GuillenRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Take Your Pills: XanaxRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 2.5
Orgasm Inc.: The Story of OneTasteRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 3.5