Series
Ratings
229
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 0.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5