Series
Ratings
33
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 1.0
Chief KimRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 1.0
 
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 1.0
HorimiyaRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
 - 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0