Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0