Movies
Ratings
203
The ThroneRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5